Loading...
Szeroki zakres usług,
poparty wieloletnim doświadczeniem

Budowa kanalizacji teletechnicznej

W ramach usługi oferujemy naszym klientom budowę kanalizacji teletechnicznych. Doświadczeni pracownicy, nowoczesne maszyny oraz stałe monitorowanie rozwoju branży, umożliwiają nam kompleksowe świadczenie usług z zakresu planowania, budowy i modernizacji niezawodnej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Spawanie i pomiary
kabli światłowodowych

Zajmujemy się spawaniem światłowodów oraz opomiarowaniem wykonanych spawów. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz sprawdzoną technikę. Świadczymy usługi serwisowe w zakresie usuwania awarii sieciowych oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

Zaciąganie i wdmuchiwanie kabli teletechnicznych

Oferujemy usługi wdmuchiwania oraz zaciągania światłowodów. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wdmuchiwania zarówno kabli tradycyjnych, jak i mikrokabli. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie szybko i sprawnie poradzić sobie z umieszczeniem kabla w rurze osłonowej.

Instalacje
wewnątrzbudynkowe

Wykonujemy instalacje w budynkach przemysłowych, użyteczności publicznych, wielorodzinnych. Stosowane przez nas rozwiązania oraz urządzenia są sprawdzone, posiadają aktualne certyfikaty zgodności oraz bezpieczeństwa. Instalacje realizujemy z zachowaniem wszelkich wytycznych technicznych. Osoby wykonujące prace posiadają doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia.

Instalacja
sieci radiowych

Zajmujemy się kompleksowym budowaniem sieci radiowych: budową wież i masztów, instalacją i konfiguracja radiolinii oraz instalacją i konfiguracja stacji bazowych. Serwisujemy istniejące już sieci zapewniając przeglądy i konserwację.

Całodobowy serwis techniczny sieci telekomunikacyjnej

Oferujemy całodobowy serwis techniczny sieci telekomunikacyjnej. Działamy tak, jak np. pogotowie energetyczne. W przypadku nagłej awarii infrastruktury telekomunikacyjnej dążymy do jak najszybszego zdiagnozowania przyczyny awarii, jej wyeliminowania i przywrócenia łączności.

Zrealizowane projekty
Zobacz, jakie projekty zrealizowaliśmy do tej pory
pracuj z nami
Potrzebujesz wsparcia? Masz pytania?
Jesteśmy tutaj aby pomóc.